Punjač za mobitel tablet laptop Axagon ACU-DPQ65 GaN 3x port (USB i dual USB-C) PD3.0 QC4+ PPS Apple total 65W crni
Opis proizvoda:
Sa 65W ukupne snage, punjač puni prijenosna računala, telefone i druge mobilne uređaje najvećom mogućom brzinom. Adapter nudi standardni USB-A konektor, ali i dva dvostrana USB-C konektora.
Prikaži više
Šifra art.: 113807
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Zadnji put osvježeno: 29-04-2026 10:30:02
MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI...
Ulazni:
• ulazni napon AC 100V-240V / 50-60 Hz (WIV funkcija) podržava više nacionalnih standarda napajanja
• dvopolni euro utikač - integriran u tijelo punjača
Izlazi:
• tri izlaza
• 1x USB priključak tipa A QC (telefoni): Quick Charge 3.0 - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• 1x USB tip C priključak PD2 (telefoni): Isporuka napajanja 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
• 1x USB tip C port PD1 (prijenosna računala, telefoni): Power Delivery 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
• QC priključak maksimalne snage 30W
• PD2 priključak maksimalne snage 33W
• PD1 priključak maksimalne snage 65W
• QC + PD1 maksimalna snaga 63W
• QC + PD2 maksimalna snaga 24W
• PD1 + PD2 maksimalne snage 63W
• QC + PD1 + PD2 maksimalne snage 60W
• ukupna maksimalna snaga 65W
• ukupna maksimalna struja 5A
Podržane tehnologije punjenja:
• USB tip A priključak QC (maks. 30 W): Brzo punjenje QC2.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP, PE+, SMART punjenje maks. 5V/4,5A
• USB tip C priključci PD1 (maks. 65 W) i PD2 (maks. 33 W): Brzo punjenje PD 2.0, PD 3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP, PE+, PSS 3.3-11V/3A, SMART punjenje max. 5V/3A, Apple brzo punjenje
Punjač puni uređaje sljedećim tehnologijama:
• Standardno punjenje svih uređaja koji podržavaju 5V i Apple iPhone 5, 6, SE, 7 punjenje.
• Smart 5V/4.5A Qualcomm Quick Charge 1.0, USB punjenje baterije 1.2 (DCP 1.5A) i Apple 2.4A (iPad).
• AFC - brzo punjenje uređaja koji podržavaju Samsung Adaptive Fast Charging.
• FCP - brzo punjenje uređaja koji podržavaju Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - brzo punjenje uređaja koji podržavaju Huawei SuperCharge Protocol.
• PE+ - brzo punjenje uređaja koji podržavaju MediaTek Pump Express+ i Pump Express+ 2.0.
• PPS - punjenje pomoću programabilnog protokola napajanja (dio USB PD 3.0 i QC4+) 3.3 - 11V / 3A.
• PD - brzo punjenje uređaja koji podržavaju Power Delivery 2.0 i Power Delivery 3.0.
• PD - brzo punjenje Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max telefona.
• PD - brzo punjenje (do 20W) Apple iPhone 12 mobitela i punjenje Apple MacBook, MacBook Pro, iPad Pro, iPad Air.
• PD - brzo punjenje (do 65W) prijenosnih računala Lenovo, HP, Dell, Apple MacBook, Acer, Asus itd.
Punjač podržava funkcije WIV, AIC i CC:
Kompleksna izlazna zaštita: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Over Current Protection - zaštita izlaza od strujnog preopterećenja.
• Over Voltage Protection - zaštita od prenapona na izlazu.
• Over Temperature Protection - zaštita od pregrijavanja adaptera.
• Output Short Circuit protection - zaštita od kratkog spoja na izlazu.
Druge značajke:
• dimenzije tijela punjača 103 x 36 x 32 mm uključujući utikač,