Kabel USB2.0 Axagon USB C (M) na USB C (M) 2m 5A (240W) 480Mbps PD3.1 pleteni BUCM2-CM20AB
Opis proizvoda:
Kabel ima implementiranu najnoviju specifikaciju Power Delivery 3.1 tehnologije punjenja. Ova tehnologija pruža, između ostalog, izlaznu snagu od 240 W, što je više nego dvostruko više od Power delivery 3.0, koja daje 100 W. Možete koristiti ne samo (standardni raspon snage SPR) za napone od 5, 9, 15 i 20 V sa strujom od 5 A, već i dovoljnu snagu u fiksnim naponima od 28, 36 i 48 V s maksimalnom strujom od 5 A (produžena snaga Raspon - EPR). Zahvaljujući novoj PD 3.1 tehnologiji, kabel možete koristiti i za napajanje uređaja s puno većom snagom, poput gaming prijenosnih računala, 4K monitora, električnih alata ili sve popularnijih e-skutera. Za prepoznavanje kabela i njegovih trenutnih mogućnosti, kabel ima integrirani E-Mark čip. Kabel je također kompatibilan s Quick Charge, PPS, Samsung AFC i SFC, Apple, SMART i drugim tehnologijama punjenja.
Prikaži više
Šifra art.: 119575
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Zadnji put osvježeno: 16-04-2026 13:20:01
Priključci:
• 2x USB-C (M) muški.
Druge značajke:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - istovremeni prijenos podataka i punjenje spojenog uređaja.
• USB 480 Mbps (USB 2.0), kompatibilan s USB 1.1.
• Podržava brzine prijenosa 480 / 12 / 1,5 Mb/s.
• Podržane tehnologije punjenja: Power Delivery 2.0/3.0/3.1 - 240W (48V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, PPS, Samsung Adaptive Fast Charging i Super Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Apple Fast Charging, SMART Charging i drugi.
• Podržava specifikaciju proširenog raspona snage (EPR) do 240 W i specifikaciju standardnog raspona snage (SPR) do 100 W.
• Podrška za brzo punjenje strujom do 5A.
• Integrirani E-MARK čip.
• Kabel uključuje žice za napajanje 22AWG, žice za podatke 30AWG.
• Poniklani konektori i pozlaćeni kontakti sprječavaju oksidaciju i osiguravaju pouzdanu vezu.
Ostali podaci:
• duljina kabela 2 m,
• 4,6 mm vanjski promjer kabela.