Televizor SONY XR-77A95L BRAVIA OLED 4K 120 Hz Google SMART TV PS5 ready
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
Televizor SONY XR-77A95L BRAVIA OLED 4K 120 Hz Google SMART TV PS5 ready s procesorom Cognitive Processor XR nudi najširu paletu boja. Za filmove, igre i brojne druge sadržaje – svako je iskustvo duboko prožimajuće u 4K QD-OLED kvaliteti. Zvuk kao u kinu dolazi izravno iz zaslona. Milijuni pojedinačnih piksela koji sami sebe osvjetljavaju. Tehnologija XR Triluminos Max prikazuje široku paletu nijansi, čak i u svijetlim prizorima. XR Clear Image smanjuje dijeljenje zona šuma i dinamičku analizu kadrova te smanjuje zamućenje. XR Surround virtualno stvara surround zvuk isključivo pomoću zvučnika televizora, za 3D zvuk bez stropnih zvučnika ili zvučnika okrenutih prema gore. Model dolazi u veličinama: 55'', 65'' i 77''.
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Informacijski list: (Informacijski list)
Šifra art.: 118764
Jamstvo:
24 mjeseca + 36 mjeseci uz nadoplatu saznaj više
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
( Vrijedi od 04-05-26 do 31-05-2026 )
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 06-05-2026 16:30:01
MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI...
Specifikacije
77" / 195 cm
3840x2160
120 Hz
XR OLED Motion
Da
Google Assistant, Amazon Alexa
Da
Netflix, YouTube, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 4
X 2
RF ulaz, IF (satelitski) ulaz, HDMI, digitalni audio izlaz
Crna
Acoustic Center Sync, 360 Spatial Sound Personalizer, tehnologija Dolby Vision
F
134 kWh
0,5 W
1716 x 985 x 350 mm