Televizor SONY K-65XR70P BRAVIA 7 Mini LED 4K 120 Hz Google SMART TV PS5 ready
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
IZLOŽBENI TELEVIZOR! Televizor SONY K-65XR70P BRAVIA 7 Mini LED 4K 120 Hz Google SMART TV PS5 ready svojim modernim dizajnom savršeno se uklapa u svaki prostor. Zaplovite u svijet gdje svaka boja oživi, uz svjetlinu podešenu do savršenstva za zadivljujuće prizore uz sjajni SONY K-65XR70P BRAVIA 7 Mini LED. Brže pronađite omiljene sadržaje uz glasovno pretraživanje. Izgovorite naziv serije ili filma i odmah počnite gledati ili pak pokušajte pretraživati naredbom. Gledajte filmove, serije i sportska događanja uživo onako kako su to producenti zamislili. Način rada Prime Video Calibrated Mode automatski kalibrira postavke slike prema onome što gledate, uključujući sportska događanja uživo, kako biste u vlastitom domu mogli uživati u studijskoj kvaliteti sadržaja usluge Prime Video. Promatrajte stvari u ugodnijem osvjetljenju uz koje ćete biti potpuno smireni. Mirna postavka slike način je rada kvalitete slike koji smanjuje svjetlinu i primjenjuje mekše boje i kontrast. BRAVIA Cam™ otkriva vaš položaj i prilagođava svjetlinu, ravnotežu i jačinu zvuka kako bi vaše iskustvo bilo optimalno bez obzira gdje sjedite.
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Šifra art.: 123933
Jamstvo:
24 mjeseca + 36 mjeseci uz nadoplatu saznaj više
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
( Vrijedi od 04-05-26 do 31-05-2026 )
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 13-05-2026 09:25:07
MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI...
Specifikacije
65" / 163 cm
3840x2160
120 Hz
XR-Motion Clarity
Da
Google Assistant
Da
Netflix, YouTube, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 4
X 2
IF, RF Ulaz, digitalni audio izlaz, Ethernet ulazi
Siva
Glasovno pretraživanje, vrhunska slika, Chromecast built-in
D
67 kWh
1445 x 856 x 345 mm
1445 x 832 x 57 mm