Televizor Samsung UE75U8072FU UHD 4K SMART TV - servisiran uređaj, jamstvo vrijedi do 21.11.2027.
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
SERVISIRAN UREĐAJ!!! Televizor Samsung UE75U8072FU UHD 4K SMART TV svojim modernim dizajnom savršeno se savršeno se uklapa u svaki prostor. Uživajte u nezaboravnom iskustvu gledanja s ovim elegantnim Samsung 75” UHD 4K Smart TV-om. Zahvaljujući velikom zaslonu i iznimnoj kvaliteti slike, svaki film, serija ili sportski prijenos izgleda spektakularno. Pametne funkcije omogućuju vam jednostavan pristup omiljenim aplikacijama poput Netflixa i YouTubea, dok moderan, ultra tanak dizajn savršeno pristaje u svaki prostor. Idealan izbor za one koji žele vrhunsku zabavu u udobnosti vlastitog doma. U OVLAŠTENOM SERVISU IZVRŠENA ZAMJENA LED PANELA
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Informacijski list: (Informacijski list)
Šifra art.: 211668
Jamstvo: Molim Vas kontaktirajte nas za detalje o jamstvu
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 10-04-2026 16:00:01
Specifikacije
75" / 190 cm
3840x2160
50 Hz
Motion Xcelerator
Da
Google Assistant
Da
Netflix, YouTube, Disney+, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 3
X 1
Ethernet (LAN), RF ulaz, CI, Anynet+
Crna
Tizen Smart TV, Bixby
G
138 kWh
0,5 W
1668,1 x 1005,9 x 280 mm
1668,1 x 957,8 x 77 mm