Televizor Samsung OLED QE83S99HA UHD 4K SMART TV
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
Samsung QE83S99HA je premium 83-inčni 4K OLED Smart TV iz Samsung Vision AI serije koji koristi naprednu OLED tehnologiju sa samosvjetlećim pikselima za vrlo duboku crnu boju, visok kontrast i iznimno precizan prikaz boja. Opremljen je NQ4 AI Gen3 procesorom s AI obradom slike i podrškom za OLED HDR Pro, što omogućuje optimizaciju kontrasta, svjetline i detalja u stvarnom vremenu. Televizor ima 4K UHD rezoluciju (3840 × 2160) i podržava osvježavanje do 165 Hz uz VRR, što ga čini pogodnim za gaming i prikaz brzih scena. Ugrađeni Tizen Smart TV sustav omogućuje pristup streaming aplikacijama, web pregledniku i glasovnom upravljanju, dok podrška za Dolby Atmos, OTS+ i Q-Symphony osigurava bogat i prostoran zvuk. Model dolazi s 4 HDMI 2.1 priključka, Wi-Fi 6E i Ethernet povezivošću te podržava funkcije poput FreeSync Premium Pro, Apple AirPlay i SmartThings integracije za povezivanje s pametnim uređajima u domu.
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Informacijski list: (Informacijski list)
Šifra art.: 213977
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo uz narudžbu.
Raspoloživo uz narudžbu.
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 14-05-2026 17:10:01
Specifikacije
83" / 211 cm
3840x2160
165 Hz
Motion Xcelerator
Da
Google Assistant, Amazon Alexa
Da
Netflix, YouTube, Disney+, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 4
X 2
Digitalni audio izlaz, RF, CI, Anynet+
Crna
Bogat zvuk, jasni prikazi boje, čista crna
E
123 kWh
0,5 W
1910,2 x 1171,7 x 369,1 mm
1910,2 x 1122,4 x 26,6 mm