Televizor Samsung MRE65R95H Micro RGB 4K Vision AI Smart TV
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
Samsung MRE65R95H je premium 65-inčni 4K Smart TV iz 2026. godine koji koristi novu Micro RGB tehnologiju pozadinskog osvjetljenja za vrlo precizan prikaz boja i visoku razinu kontrasta. Televizor ima 4K UHD rezoluciju (3840 × 2160) te podržava napredne AI funkcije obrade slike putem Micro RGB AI Engine Pro procesora, koji optimizira detalje, kontrast i HDR prikaz u stvarnom vremenu. Ugrađena je i podrška za HDR10+ te napredne funkcije za poboljšanje dinamike slike i dubine prikaza. Za gaming nudi visoku stopu osvježavanja do 165 Hz uz VRR, što omogućuje vrlo glatko iskustvo igranja na konzolama i PC-ju. Operativni sustav je Tizen Smart TV, s pristupom streaming aplikacijama i AI funkcijama, uključujući glasovno upravljanje i pametne preporuke sadržaja.
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Informacijski list: (Informacijski list)
Šifra art.: 213972
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo uz narudžbu.
Raspoloživo uz narudžbu.
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 14-05-2026 17:10:01
Specifikacije
65" / 163 cm
3840x2160
165 Hz
Motion Xcelerator
Da
Google Assistant, Amazon Alexa
Da
Netflix, YouTube, Disney+, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 4
X 2
Ethernet (LAN), RF ulaz, CI, Anynet+
Crna
Smart TV, podržava glavne HDR formate
F
102 kWh
0,5 W
1437,1 x 890 x 302 mm
1437,1 x 826 x 29,6 mm