Televizor Samsung MRE55R85H Micro RGB 4K Vision AI Smart TV
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
Bosch MRE55R85H je 55-inčni 4K Smart TV iz Micro RGB serije koji koristi naprednu Micro RGB tehnologiju pozadinskog osvjetljenja za vrlo precizan prikaz boja, visok kontrast i poboljšanu HDR kvalitetu slike. Televizor ima 4K UHD rezoluciju (3840 × 2160) te podržava visoku stopu osvježavanja do 144 Hz u gaming načinu rada, što omogućuje glatko prikazivanje brzih scena i bolje performanse u igrama. Opremljen je Tizen Smart TV sustavom, koji uključuje aplikacije za streaming, glasovno upravljanje i integrirane pametne funkcije. Ugrađena je podrška za HDR10+ i AI obradu slike, a televizor također ima 4 HDMI priključka, Wi-Fi 6E i Ethernet (LAN) priključak za stabilnu povezivost.
Prikaži više
Energetska naljepnica: (Energetska naljepnica)
Informacijski list: (Informacijski list)
Šifra art.: 213976
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo uz narudžbu.
Raspoloživo uz narudžbu.
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 14-05-2026 17:10:01
Specifikacije
55" / 139 cm
3840x2160
240 Hz
Motion Xcelerator
Da
Google Assistant, Amazon Alexa
Da
Netflix, YouTube, Disney+, Prime video
DVB-T2/C/S2
X 4
X 2
Ethernet (LAN), RF ulaz, CI, Anynet+
Crna
Smart TV, podržava glavne HDR formate
F
77 kWh
0,5 W
1224 x 744 x 218 mm
1224 x 708 x 52 mm