Šišač za bradu i kosu Philips MG3720/15

Uz promo kod philipsph23 ostvarite 23% popusta za jednokratna plaćanja, a uz promo kod philipsph20 ostvarite 20% popusta za obročna plaćanja do 12 rata i Paypal. Popust vrijedi za kupnju putem webshopa i u poslovnicama prilikom plaćanja na blagajni.

Opis proizvoda:

Šišač za bradu i kosu Philips MG3720/15 ima 7 kvalitetnih nastavka koji omogućavaju precizno stiliziranje brade i kose. Koristite podrezivač bez češlja za postizanje čistih, oštrih linija oko brade, vrata i kose. Oštrice podrezivača same se oštre i čak nakon 3 godine uporabe ostaju jednako oštre kao i prvog dana. Jednostavno odvojite i isperite oštrice i češljeve pod mlazom vode iz slavine kako biste ih temeljito oprali. Nakon 16 sati punjenja na raspolaganju imate do 60 minuta bežične uporabe.

Prikaži više
Šifra art.: 82849
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
5.00€( bez obzira na količinu )

Cijena:

39,99€
Obročno plaćanje:
3 x 13,33€ | 6 x 6,67€ | 12 x 3,33€

Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::

PROMO KOD POPUST UŠTEDA
philipsph20 20% 8€
philipsph23 23% 9.2€

Zadnji put osvježeno: 01-05-2025 06:30:01

5 razloga zašto kupiti ovaj proizvod:

1. Podrezujte i oblikujte dlačice na licu te kosu uz 7 nastavaka
2. Oštrice se same oštre i nježne su prema koži, za savršeno podrezivanje
3. Vrijeme rada: do 60 minuta bežične uporabe po punjenju
4. Nastavci se mogu isprati pa se lako čiste
5. Torbica za spremanje omogućuje lako organiziranje i putovanje

Specifikacije
1 – 9 mm
Da
16 h
60 min
Da
2 češlja za čekinjastu bradu (1, 2 mm), 1 prilagodljivi češalj za bradu (3 – 7 mm), 1 češalj za kosu (9 mm), podrezivač za dlačice u nosu, podrezivač, torbica za spremanje
Crna
Oštrice se same oštre i nježne su prema koži, nastavci se mogu isprati
link
Recenzije