Punjač za mobitel tablet Axagon ACU-PQ20W Dual (USB-A i USB-C) PD3.0 PPS QC4+ SCP FCP Apple total 20W bijeli
Opis proizvoda:
Kompaktni AXAGON ACU-PQ20 omogućuje brzo punjenje do dva mobilna uređaja u isto vrijeme. Uz 20W ukupne snage, punjač puni telefone, tablete i druge mobilne uređaje najvećom mogućom brzinom. Adapter nudi standardni USB-A konektor, ali i dvostrani USB-C konektor.
Punjač je opremljen Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB Type-C izlazima i Quick Charge 3.0 USB Type-A izlazima, omogućujući brzo punjenje ne samo pametnih telefona i tableta sa snagom do 20W.
Punjač podržava 20W PD punjenje za iPhone 12, 13, 14 i 15 i njihove Pro i Pro Max modele. Adapter je također kompatibilan s drugim standardima za brzo punjenje telefona kao što su Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi.
Prikaži više
Šifra art.: 122469
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Zadnji put osvježeno: 11-05-2026 22:20:01
Kompaktni AXAGON ACU-PQ20W omogućuje brzo punjenje do dva mobilna uređaja u isto vrijeme. Uz 20W ukupne snage, punjač puni telefone, tablete i druge mobilne uređaje najvećom mogućom brzinom. Adapter nudi standardni USB-A konektor, ali i dvostrani USB-C konektor.
Ulazni:
• ulazni napon AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (WIV funkcija) podržava više nacionalnih standarda napajanja
• dvopolni euro utikač - integriran u tijelo punjača
Izlazi:
• USB-A priključak QC (telefoni) maks. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
• Tehnologija punjenja: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A
• USB-C priključak PD (tableti, telefoni) maks. 20W: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A, PPS: 3,3-11V/2A
• Tehnologija punjenja: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, PE+, SMART, Apple PD
Maksimalna izvedba korištenjem više priključaka:
• maksimalna snaga QC + PD 15W, koristi se SMART način punjenja (maks. 5V/3A)
• ukupna maksimalna snaga 20W
• ukupna maksimalna struja 3A
Podržane tehnologije punjenja:
• Standardno punjenje svih uređaja koji podržavaju 5V i Apple iPhone 5, 6, SE, 7 punjenje.
• SMART - punjenje max. 5V/3A, Quick Charge 1.0, USB punjenje baterije 1.2 (DCP 1.5A) i Apple 2.4A (iPad).
• PE+ - brzo punjenje pomoću MediaTek Pump Express+ i Pump Express+ 2.0 protokola
• FCP - brzo punjenje pomoću Huawei Fast Charge Protocol.
• SCP - brzo punjenje (do 20 W) pomoću Huawei SuperCharge protokola.
• AFC - brzo punjenje pomoću protokola Samsung Adaptive Fast Charging.
• QC - brzo punjenje pomoću Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 i Quick Charge 4+ protokola.
• PPS - brzo punjenje korištenjem programabilnog protokola napajanja (dio USB PD 3.0 i QC4+).
• PD - brzo punjenje pomoću USB Power Delivery 2.0 i Power Delivery 3.0 protokola.
Primjeri podržanih telefona i tableta:
• PD - brzo punjenje Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max telefona.
• PD - brzo punjenje (do 20W) Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, Telefoni 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro Max, 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max.
• PD - brzo punjenje (do 20W) iPad mini, iPad Air, iPad Pro i drugih tableta.
Punjač podržava funkcije WIV, AIC i CC:
Kompleksna izlazna zaštita: OCP, OVP, OTP, OSP:
• Zaštita od prekomjerne struje. Zaštita izlaza od strujnog preopterećenja.
• Zaštita od prenapona. Zaštita od prenapona na izlazu.
• Zaštita od previsoke temperature. Zaštita od pregrijavanja adaptera.
• Izlazna zaštita od kratkog spoja. Zaštita od kratkog spoja na izlazu.
Druge značajke:
• dimenzije tijela punjača 84 x 36 x 32 mm uključujući utikač,
• težina: 55 g,
• materijal: nezapaljiva plastika.
Paket sadrži:
• bijeli zidni punjač,
• pakirano u kartonsku kutiju s rupom za vješanje.
Specifikacije
Kućni
100-240V
3 A
5V-12V