Prijenosni baterijski punjač LDNIO Magsafe Magnetik HMF15-100 10000 mAh 15W - bijeli
Opis proizvoda:
Prijenosni baterijski punjač LDNIO Magsafe Magnetik HMF15-100 10000 mAh 15W - bijeli je kompaktan punjač kapaciteta 10000 mAh. Ne morate se više brinuti da će vam se pametni telefon isprazniti tijekom putovanja, jednostavno ga ukopčajte u HMF15-100 i nastavite s radom.
Prikaži više
Šifra art.: 122908
Jamstvo:
6 mjeseci
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Zadnji put osvježeno: 29-04-2026 19:30:01
MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI...
Specifikacije
5-12V
2,4 A
5V