Monitor Tesla 34GH949BW3 34'' VA WQHD 165Hz 1ms 2xHDMI DP Pivot Adaptive-Sync zakrivljeni gaming
Uz promo kod jednokratno3 ostvarite 3% popusta za jednokratna plaćanja.
Opis proizvoda:
Tesla 34GH949BW3 je napredni zakrivljeni monitor dizajniran za korisnike koji traže impresivan vizualni doživljaj, bilo da je riječ o gamingu, multimediji ili profesionalnom radu. Ovaj model spada u klasu ultraširokih monitora sa zaslonom omjera 21:9 i dijagonalom od 34 inča, što ga čini idealnim izborom za multitasking, rad s više prozora, kao i za potpuno uranjanje u videoigre i filmove.
Prikaži više
Šifra art.: 208171
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo uz narudžbu.
Raspoloživo uz narudžbu.
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Za dodatni popust u košarici unesite jedan od dostupnih promo kodova::
PROMO KOD POPUST UŠTEDA
Zadnji put osvježeno: 27-01-2026 15:50:01
Specifikacije
34"