Kabel USB3.2 Axagon USB C (M) na USB C (M) 2m 5A (100W) 10Gbps Gen2 4K Ultra HD BUCM32-CM20AB
Opis proizvoda:
Vrhunska veza USB-C <-> USB-C Podaci i punjenje AXAGON BUCM32-CM20AB SPEED+ USB 3.2 Gen 2 kabel s USB-C muškim konektorima na oba kraja. Kabel je dizajniran za vrlo brz prijenos podataka i punjenje prijenosnih računala, telefona, tableta i drugih mobilnih uređaja. Podržava prijenos podataka do 20 Gb/s i punjenje strujom do 5A. Kabel također omogućuje prijenos slike do 4K@60Hz Ultra HD rezolucije i prijenos zvuka.
Kabeli za napajanje 22AWG (manji broj = veći presjek i manji otpor žice) jamče brzo punjenje telefona i drugih mobilnih uređaja. Zahvaljujući integriranom E-Mark čipu kabel podržava punjenje prijenosnog računala pomoću tehnologije Power Delivery 100W. Podatkovne žice 32AWG zajedno s visokokvalitetnim oklopom osiguravaju pouzdan prijenos podataka. Trostruka zaštita štiti emitirane signale od neželjenih smetnji.
Prikaži više
Šifra art.: 115023
Jamstvo:
24 mjeseca
Raspoloživost:
Raspoloživo odmah!
Raspoloživo odmah!
Dostava:
Cijena:
Obročno plaćanje:
Zadnji put osvježeno: 14-05-2026 10:20:01
Priključci:
• 2x USB-C (M) muški.
Druge značajke:
• DATA SYNC & FAST CHARGING - istovremeni prijenos podataka i punjenje baterije mobilnog uređaja.
• SuperSpeed USB 10 Gbps - USB 3.2 Gen 2, kompatibilan sa SuperSpeed USB 20 Gbps - USB 3.2 Gen 2x2.
• Unatrag kompatibilan s USB 3.2 Gen 1 (bivši USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0), USB 2.0.
• Podržava 20 / 10 Gb/s (SuperSpeed+) brzine prijenosa druge generacije.
• Video do 4K@60Hz Ultra HD rezolucije i podrška za prijenos zvuka - potreban je USB-C priključak s DisplayPort alternativnim načinom rada (DP Alt Mode) ili Thunderbolt 3 priključak.
• Podrška za brzo punjenje strujom do 5A.
• Integrirani E-Mark čip.
• Podržane tehnologije punjenja: Power Delivery 100W (20V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, SMART Charging i druge.
• Kabel uključuje žice za napajanje 22AWG, žice za podatke 32AWG.
• Poniklani konektori i pozlaćeni kontakti sprječavaju oksidaciju i osiguravaju pouzdanu vezu.
Ostali podaci:
• duljina kabela 2 m,
• 5,0 mm vanjski promjer.